LES / workshopy a kroužky

 

tl_files/mail-podpis/logo less b&w orez.jpg
 
LES (Laboratory for Education and Synergy) je tvůrčím prostorem pro všechny generace a místem určeným ke vzájemnému obohacování a vzdělávání se na půdě galerie.
 
Široké spektrum edukačních programů zahrnuje výtvarné workshopy pro děti a teenagery inspirované aktuálními výstavami, galerijní animace, komentované prohlídky výstav a vzdělávací programy pro školy. Anglický název (Laboratory for Education and Synergy) odkazuje k podpoře vzdělávání a synergie - spolupráce více činitelů, jejichž společný výsledný účinek je vyšší než jejich pouhý součet. Setkání na půdě LESa je inspirací jak pro účastníky akcí, tak pro jejich průvodce-lektory. Společným cílem je prožití a pochopení současného umění v jeho různorodých formách.
 
Další informace a především bohatou fotogalerii z námi pořádaných akcí najdete na našem facebookovém profilu a instagramovém účtu.
 
 
WORKSHOPY
 
Prosíme o potvrzení účasti na e-mail les@faitgallery.com. Počet účastníků je omezen. V případě Vaší neúčasti nás včas informujte, děkujeme. Doporučujeme oblečení vhodné k výtvarné tvorbě.
 
Vstupné
Workshopy pro děti ve věku 2-6 let:
60 Kč / 110 Kč dvě děti / 160 Kč tři děti
 
Otevřený ateliér pro děti ve věku 3-8 let:
70 Kč / 130 Kč dvě děti / 190 Kč tři děti
 
Účastí na workshopu / otevřeném ateliéru souhlasíte s pořízením a zveřejněním vašich fotografií za účelem dokumentace, propagační činnosti a prezentace na veřejnosti, v tisku, na webových stránkách a sociálních sítích Fait Gallery a jejího oddělení LES po celou dobu jejich existence.
 
 
Nový výstavní blok zahájíme 5. 6. a potrvá až do 17. 8. 2019.
Nabídku workshopů pro Vás zveřejníme na konci května.
 
Těšíme se na setkání!
 

Příměstský tábor PRÁZDNINY V LESe pro děti ve věku 5 - 11 let

 
15. - 18. 7. 2019, denně od 9:00 do 13:00
Cena: 1600,- Kč / dítě a zahrnuje také drobné občerstvení a zajištění pitného režimu.
 
Čtyři letní dopoledne s kamarády v inspirativním prostředí galerie!

Skrze vlastní tvorbu se ve vzájemně navazujících workshopech seznámíme s díly ze sbírky moderního a současného umění Fait Gallery i s díly z aktuálních výstav.
Výstava umělců Pavly Scerankové a Dušana Zahoranského nám otevře téma spolupráce, které se bude našimi činnostmi prolínat. Samostatně i ve skupině si vyzkoušíme různé výtvarné techniky a budeme sdílet své postřehy a úvahy.
Na závěr nás čeká vernisáž výstavy dětských prací pro rodiče, prarodiče a všechny přátele.

Pro bližší informace a přihlášky nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu les@faitgallery.com. 
 


Jóga

Rezervace míst není nutná, vlastní jógamatka ano.
Cena za lekci: 80 Kč / děti 40 Kč
 
 

KVĚTEN

 
 
 
 
So 4/5   11.00
Jóga s Nikol

So 11/5   11.00
Jóga s Nikol
 
 

Jdi zpět