LES / workshopy a kroužky

 

tl_files/mail-podpis/logo less b&w orez.jpg
 
LES (Laboratory for Education and Synergy) je tvůrčím prostorem pro všechny generace a místem určeným ke vzájemnému obohacování a vzdělávání se na půdě galerie.
 
Široké spektrum edukačních programů zahrnuje výtvarné workshopy pro děti a teenagery inspirované aktuálními výstavami, galerijní animace, komentované prohlídky výstav a vzdělávací programy pro školy. Anglický název (Laboratory for Education and Synergy) odkazuje k podpoře vzdělávání a synergie - spolupráce více činitelů, jejichž společný výsledný účinek je vyšší než jejich pouhý součet. Setkání na půdě LESa je inspirací jak pro účastníky akcí, tak pro jejich průvodce-lektory. Společným cílem je prožití a pochopení současného umění v jeho různorodých formách.
 
Další informace a především bohatou fotogalerii z námi pořádaných akcí najdete na našem facebookovém profilu a instagramovém účtu.
 
 
PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR "PRÁZDNINY v LESe" pro děti ve věku 5-11 let
 
9. - 12. 7. 2018, každý den od 9:00 do 13:00
Cena: 1600,- Kč (včetně svačiny a pitného režimu)
Kapacita: 10 dětí
 
Čtyři dny plné tvoření v na sebe navazujících výtvarných workshopech.
Program bude zaměřen nejen na díla z aktuálních výstav, ale především z naší sbírky moderního a současného umění.

Přihlašovat se můžete prostřednictvím e-mailu les@faitgallery.com.
 
WORKSHOPY
 
Prosíme o potvrzení účasti na e-mail les@faitgallery.com. Počet účastníků je omezen. V případě Vaší neúčasti nás včas informujte, děkujeme. Doporučujeme oblečení vhodné k výtvarné tvorbě.
 
Vstupné
Workshopy pro děti ve věku 2-6 let:
50 Kč / 90 Kč dvě děti / 120 Kč tři děti
 
Otevřený ateliér pro děti ve věku 3-8 let:
70 Kč / 120 Kč dvě děti / 160 Kč tři děti
 
Účastí na workshopu / otevřeném ateliéru souhlasíte s pořízením a zveřejněním vašich fotografií za účelem dokumentace, propagační činnosti a prezentace na veřejnosti, v tisku, na webových stránkách a sociálních sítích Fait Gallery a jejího oddělení LES po celou dobu jejich existence.
 

Červen

 
 
 
 
Úterý 26. 6. 2018, 10:00
Výtvarný workshop Jen tak na oko pro děti ve věku 2-6 let
 
Před společnou tvorbou se podíváme na výstavu umělkyně Valentýny Janů, která se zabývá vytvářením instalací v kombinaci s videem. Necháme se okouzlit světlem a stínem, zajímat nás bude iluze a světelná atmosféra.
 

Červenec

 
 
 
 
Středa 18. 7. 2018, 16:30
Otevřený ateliér pro děti ve věku 3-8 let
 
Úterý 24. 7. 2018, 10:00
Výtvarný workshop Den za dnem pro děti ve věku 2-6 let