LES / workshopy a kroužky

 

tl_files/mail-podpis/logo less b&w orez.jpg
 
LES (Laboratory for Education and Synergy) je tvůrčím prostorem pro všechny generace a místem určeným ke vzájemnému obohacování a vzdělávání se na půdě galerie.
 
Široké spektrum edukačních programů zahrnuje výtvarné workshopy pro děti a teenagery inspirované aktuálními výstavami, galerijní animace, komentované prohlídky výstav a vzdělávací programy pro školy. Anglický název (Laboratory for Education and Synergy) odkazuje k podpoře vzdělávání a synergie - spolupráce více činitelů, jejichž společný výsledný účinek je vyšší než jejich pouhý součet. Setkání na půdě LESa je inspirací jak pro účastníky akcí, tak pro jejich průvodce-lektory. Společným cílem je prožití a pochopení současného umění v jeho různorodých formách.
 
Další informace a především bohatou fotogalerii z námi pořádaných akcí najdete na našem facebookovém profilu a instagramovém účtu.
 
 
WORKSHOPY
 
Prosíme o potvrzení účasti na e-mail les@faitgallery.com. Počet účastníků je omezen. V případě Vaší neúčasti nás včas informujte, děkujeme. Doporučujeme oblečení vhodné k výtvarné tvorbě.
 
Vstupné
Workshopy pro děti ve věku 2-6 let:
60 Kč / 110 Kč dvě děti / 160 Kč tři děti
 
Otevřený ateliér pro děti ve věku 3-8 let:
70 Kč / 130 Kč dvě děti / 190 Kč tři děti
 
Účastí na workshopu / otevřeném ateliéru souhlasíte s pořízením a zveřejněním vašich fotografií za účelem dokumentace, propagační činnosti a prezentace na veřejnosti, v tisku, na webových stránkách a sociálních sítích Fait Gallery a jejího oddělení LES po celou dobu jejich existence.
 

 

ČERVEN

Čtvrtek 6. 6., 17.30

Otevřený ateliér pro děti ve věku 3–8 let

 

Sobota 15. 6., 10.00

Workshop OHROŽENÝ DRUH pro děti ve věku 2–6 let

 

Úterý 18. 6., 10.00

Workshop OKA-MŽIK pro děti ve věku 2–6 let

 

Sobota 29. 6., 10.00

Workshop JAKO ZE SNU pro děti ve věku 2–6 let

 

Další termíny budou zveřejněny v průběhu června.

Těšíme se na setkání!

 

Příměstský tábor PRÁZDNINY V LESe pro děti ve věku 5 - 11 let
 
15. - 18. 7. 2019, denně od 9:00 do 13:00
Cena: 1600,- Kč / dítě a zahrnuje také drobné občerstvení a zajištění pitného režimu.
 
Čtyři letní dopoledne s kamarády v inspirativním prostředí galerie!

Skrze vlastní tvorbu se ve vzájemně navazujících workshopech seznámíme s díly ze sbírky moderního a současného umění Fait Gallery i s díly z aktuálních výstav.
Výstava umělců Pavly Scerankové a Dušana Zahoranského nám otevře téma spolupráce, které se bude našimi činnostmi prolínat. Samostatně i ve skupině si vyzkoušíme různé výtvarné techniky a budeme sdílet své postřehy a úvahy.
Na závěr nás čeká vernisáž výstavy dětských prací pro rodiče, prarodiče a všechny přátele.

Pro bližší informace a přihlášky nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu les@faitgallery.com.